جزئیات بلاگ | پادرس

کدام روش تدریس خصوصی را انتخاب می کنید؟

کدام روش تدریس خصوصی را انتخاب می کنید؟

احتمال داره شما در یک درس و یا بخشی از یک درس نیاز به آموزش بیشتر از حد کلاس مدرسه داشته باشید و یا بخاطر آزمون کنکور بخواهید از معلم خصوصی استفاده کنید حالا روشهای مختلفی برای اینکار است یا معلم باید بیاد منزل شما و یا شما باید برید منزل معلم و یا نه هر دو در یک آموزشگاه باشند جدیدا هم گروه آموزش آنلاین پادرس این کلاسها رو به صورت آنلاین برگزار میکنه، هزینه های تدریس خصوصی با توجه به درس (ریاضی،عربی،شیمی و...)، سطح علمی مدرس و مکان تدریس مبالغ مختلفی رو شامل میشه البته فراموش نکنید مهمترین بخش (علاوه بر معلم و محیط) سازگاری خودتون با اون فرد ومحیط میباشد یعنی اگه نتونین با محیط و معلم خصوصی ارتباط برقرار کنید نتیجه لازم رو کسب نخواهید کرد.

قبل از اینکه دنبال فردی برای تدریس خصوصی بگردید بهتره دقیقا مشخص کنید از معلم خصوصی چه انتظاری دارید و میزان توانایی های خودتون رو نیز در اون درس در نظر بگیرید. بهتره خودتون مشخص کنید که دقیقا چه زمانی از روز توانایی و آمادگی کلاس خصوصی رو دارید صبح یا عصر این بهتون کمک میکنه تا راندمان بیشتری داشته باشید. و یا کلاسهای طولانی رو ترجیح میدید( 3 ساعت و بیشتر) یا نه کلاسهای با زمان کمتر اما دوره های بیشتر،  عموما تدریس خصوصی برای یادگیری محتوای درس (نه آمادگی امتحان یا آزمون) کمتر از 2 بار در هفته تاثیر چندانی ندارد و باید جلسات به هم نزدیک باشند همین طور شما باید تصمیم بگیرید مدرس خصوصی ثابت باشد و یا آن را تغییر دهید.

به همین منظور تمامی روشهای تدریس خصوصی را در زیر برای شما توضیح میدهیم

تدریس خصوصی در منزل

اگر شما میخواید از محیط مدرسه دور بشید و توی یک محیط ساکت بدون حضور دانش آموزان دیگه یادگیریتون رو بالا ببرید میتونید از این روش تدریس خصوصی استفاده کنید البته مهمترین مسئله این نوع تدریس خصوصی به دلیل نزدیکی و ارتباط کلامی دانش آموز و معلم داشتن سازگاری لازم  بایکدیگر است، مثلا خوبه که کسی میاد تدریس کنه همون علایق دانش آموز رو تو ورزش و تفریح داشته باشه اینطوری بهتر مطالب درسی رو منتقل میکند.

تدریس خصوصی رایگان

متاسفانه این روش تدریس خصوصی در کشور ما وجود ندارد و تحت عنوان “FREE DROP-IN TUTORING”   در کشورهای دیگر اجرا میشود به طوری که دانش آموزانی که در آمد کمتری دارند میتونند تو یه ساعت مشخص از معلم خصوصی به صورت رایگان در کتابخانه ها استفاده کنند. این روش بیشتر شامل دروس دانشگاهی میشود.

تدریس خصوصی در موسسات

این روش تدریس خصوصی که این روزها نیز بسیار میباشد  همانند تدریس خصوصی در منزل میباشد اما  بجای منزل در محیط موسسه کلاس برگزار می شود و بیشتر اوقات کلاسها به صورت نیمه خصوصی میباشد. و در مقایسه  با تدریس خصوصی در منزل از هزینه کمتری برخوردار است.

تدریس خصوصی آنلاین

اگر شما برایتان رودر رو نشستن با یک معلم سخت است و یا نمیتونید در خونه میزبان معلم خصوصی باشید بهتره از این روش استفاده کنید در واقع این روش برای کسانی که دوست دارند مستقلا خودشون یادگیری داشته باشند خیلی خوبه ، در این روش شما فقط از طریق کامپیوتر و به کمک اینترنت با معلم خصوصی در ارتباط می­باشید و محدودیت زمانی نیز ندارد. هزینه های این روش در مقایسه با سایر روشها بدلیل حذف شدن زمان رفت و آمد بسیار کمتر میباشد.

تدریس خصوصی آنلاین

شما دانش آموزان محترم دبیرستان میتونید تمامی سوالات و تمرینهای درسی خود را با تدریس خصوصی آنلاین و به کمک معلم های خصوصی پادرس رفع نمایید.

 مشاهده لیست قیمت